Leden 2009

3.1.

3. ledna 2009 v 14:37 **__Mon journal__**
No.. v pondělí škola... fůůůj... ale doma to taky bylo jenom TV, comp, TV comp atd pořád do kola. Ale do MN se já prostě NEŤEŠÍM!! Tak jsem Vám všem chtěla předem oznámit, že až začne škola, nebudu sem mít čas už chodit (max. tak po celodenním šprtání + ještě ňáký ty kroužky, taže nevim, jestli se mi sem ještě bude chtít chodit..! ale o víkendu si snad čas udělám.. SNAD) no a tím pádem jsem se chtěla omluvit mým eSBénkům, že na jejich blogy budu chodit méně (:(:( promííííňte!!) no a ještě jedna věc- kdybych NÁHODOU NĚJAKOU TU SONB ČI SONC apod NEVYHRÁLA, DŮVOD JE PRÁVĚ.. no MN (:___-((( béééé!!) a taky už asi určitě každej den nebudu mít čas psát Mon Journal takže i za to se omlouvám (i když nvm, estli někoho zajímaly moe stížnosti na školu atd apod :D) takže páško lidišky =o* a prosím hlasujte my!!!! DĚKUJU VŠEM!)

15:25: - 7°C venku. Brrr!! A takovou mám taky náladu. Pořád mi nějak nedochází (nebo možná až moc rychle) že v pondělí už je MN (škola)! Ach jo! A bolej mě nohy! A už mi leze na mozek, že můžu dělat jenom tyto věci: bejt u compu, čučet na tývý, číst si, poslouchat hudbu... řeknu vám, že dělat tohle celejch 14 dnů.. neni nic moc! chjochjo (chrochro) :D:D Ale když pomyslim na školu bez učení tak by docela ušla. A kdyby se do ní mohlo tak okolo 10:00- to můj mozek začíná fungovat :D A kdyby tam byli samý dobrý učitelé a učitelky.. splnit se tady ty tři věci, chodila bych do ní přímo šťastná! Ale za 1. se to stejně nikdy nevyplní, za 2. to by už nebyla škola a za 3. sakra nesmim zase sestoupit na zem!! xD
No ale taky, kdyby se tyhle tři věci vyplnily... kdyby se ve škole neučilo.. co bysme tam vlastně dělali?? To bysme tam vůbec nemuseli chodit! A kdyby se do ní chodilo v 10:00 ráno.. no.. co stim. Vlastně nic! To by bylo totálně úžasný! Ale to stejně nikdo nikdy nezařídí, takže... škoda. No a ta poslední věc.. ta se taky nidky nevyplní. Na každý škole je aspoň jeden učitel kterýho lidi nemaj zrovna v oblibě! Nebo ne?? Bez Učitelů Otraváků Trapáků by to bylo o dost lepší! Jenom s těma fajn učitelema! Ale koho bysme pak mohli pomlouvat a vytáčet a doruda je štvát?? No.. je fakt že tohle můžeme dělat i u jinejch lidí než u U.O.T (Učitelů Otraváků Trapáků). Ale to by už nebylo ono.. No i když o poznámku taky zrovna nestojim ;o). Takže dospívám k názoru (óóóó), že škola je pro něco přeci jenom užitečná! (asi tak zhruba na 10%) xDxD


New SB

2. ledna 2009 v 20:47
New eSBénko Luckaaa!! její blogís: najdete TADÝÝK!!

NEW zvířE! xD

2. ledna 2009 v 17:45 adOpce a další ZvířátKA__**
Mam new zvířátko ježečka Anguse a kravičku Vladěnku tak se všichni koukněte na článek mOe zvířata! nebo do Rubriky adOpce a další ZvířátKA a napište koment, jak se vám páčí!! Díky! páčko ;o)2.1.

2. ledna 2009 v 13:30 **__Mon journal__**
Ahojte! Mám na Vás prosbičku: hlásli byste mi tu? : http://my-best-stars.blog.cz/0901/2-kolo-sonbu-0-2#komentare jsem tam jako Lady Lucy, prosíííím. Děkuji moooc! A ještě: pokud to budete šířit dále, aby mi někdo další dal hlásek- bude i diplom! xD a můžu vám zaručit, že pokud to předáte více lidem a ti to taky předají a vy napíšete do komentů, že jste to předali (xD začíná to být dlouhé..) a napíšete kolikátý to byl hlas a co na diplom.. tak to bude diplom století. A pokud se díky VÁM dostanu až do finále ( taky nezapomeňte hlásnout! xDxD) ... tak o to diplom bude lepší!! Děkuju MockRáT!!!! No a co dodat.. moje nálada je asi takáto: -1°C :(:( páč se blíží ta ohavná, hnusná, budižkničemná (no jo..to asík né no xD) MN! :(:( (pro ti co nevědí- MN- mučírna nevinných- škola).. tvéé!! Ale kecy o škole asi nikoho neza. Ehm.. mě by taky moc nezajímaly.. ale já prostě nvm co psát! Sakra, ještě porád nemám ten úkol z máti (bééé)

1.1.

1. ledna 2009 v 21:20 **__Mon journal__**
Dneska nic moc psát nebudu, páč se mi nechce. Jenom podotknu, že sem se spletla xD a kuře se nemá jíst dneska xD. Taže včera kuře bylo, a dneska bylo vepřový ;o) xD (ale stejně to byla MŇAMKA!) taže páčko! No a prej- jak na nový rok, tak po celý rok.. hm supeeer :D:D takže po celý rok vstávačka ve 12:00, celej den u compu, žádná práce na matice... toto pěkně začíná xDxDdiplOmek prO NiKiNkU za spřátelení!

1. ledna 2009 v 19:32 Cenky for YoU!
Diplomek za spřátelení pro NiKiNkU!


Prosííííííííím všichni!!!

1. ledna 2009 v 18:49
tady probíhá (nebo bude probíhat) SONS! jsem tam jako Lady Lucy. prosíííím dejte hlásek!!!!!: http://mazabava.blog.cz/0901/2-sons-prihlaska#komentare kujíí mockráát!!!!

a tady: http://rorinecka.blog.cz/0812/sonb probíhá (nebo bude probíhat) SONB!!! prosím o hlásnutí!! jsem tam jako Lady Lucy- děkujuuu!!!! moc moc

PROSÍÍÍM VŠICHNI- HLASUJTE PRO MĚ v SONBU NA:
http://my-best-stars.blog.cz/0901/2-kolo-sonbu-0-2#komentare !!! JSEM TAM JAKO Lady Lucy, jsem v druhém kole- DEKUJU MOCKRAT PREDEM!! PROSIIIM, POTREBUJU NAKY HLASY!! DEKUJU DEKUJU DEKUJU!!!!

A JESTLI BUDETE ŠÍŘIT ABY MI DAL NĚKDO DALŠÍ HLÁSEK TAK BUDE I DIPLOM!!!!

PoSlužte SI___**

1. ledna 2009 v 18:00 ReKlamY!**
Sem pište svoje reklamy, kam potřebujete hlásnout apod. Když reklamu napíšete jinam, nechám jí bez povšimnutí! No koneckonců, od čeho jsou tady REKLAMY?? páčko, díky!
Jo a ještě jedna věc, když reklamu napíšete jinam, HLAVNĚ NEMĚJTE STRACH, že vás zapíšu do nějakýho stupidního ,,Black Listu", kterej je stejně na NIC!! Prostě reklamy si nebudu všímat, nic víc! A ještě poslední věc pro takový zvláštní lidi, který u sebe na blogu maj ten ,,Black List". Takže: jestli jsem u vás v tom ,,Blac Listu" tak OK, fajn, mě je to faakt jedno. Prostě jsem u vás tu rubriku Reklamy prostě přehlídla. To se stává no! A jes mi to celkem jedno! A taky moc nechápu ty lidi, který píšou: nesnášim reklamy! Laskavě je pište tam kde máte, NE jinam! a potom samy přijdou na blog někoho jinýho a píšou si reklamy kam se jim zachce.!!

prO Miss.Lukynka za spřátelení!

1. ledna 2009 v 17:49 Cenky for YoU!
Za spřátelení pro Miss.Lukynka!


CHceš SPřátelit?

1. ledna 2009 v 14:46
HooJky lidi! Tak tu máme NEW YEAR 2009- všichni si ho mocc užijte, hodně štěstí, zdráví, úspěchů a ať se vám vše vydaří!


A teď pro všechny co navštíví blog: Nechceš se spřátelit?? Pokud ano, napiš do komentů:
1.: svou přezdívku
2.: adresu tvého blogu
3.: co na diplomek za spřátelení

DÍKY! PÁČKO xD


mOe zVířata! ;o)

1. ledna 2009 v 14:04 adOpce a další ZvířátKA__**


Moje Viol, je od NiKiNkY- jeji blogis-

Tady je moje milovaná adoptovaná Klaudika (hádej po kom jsem jí vybrala jméno Anitka? xDxD) mám jí od www.MoNiCkEr.blog.cz!! Koukněte se všichni na její blog je vážně suuuper!!!! NekEcáM!! xDxD zatím Pá a nezapomeňte pro mě hlásnout!! KuJííííí!Tohle je můj Albertík Prdeláček xDxD

Cute Pixel Graphics from Freeglitters.com

A toto je medvídek Pivíčko ;o)

Page Graphics


Můj tygřík Alex! Od www.kacikw.blog.cz

Medvídek Snížek od www.kacikw.blog.cz

8358947.gif

Ježeček Angus od www.kacikw.blog.cz


Kravička Vladěnka od kačíkaW

Opička Joe od http://hsm-h2o-jetix.blog.cz/


Gepardík Dixie od KacikW.
Dráček Drachen od Moniky!

Hrošík Hippík od Karolky!

Hippopotamus