Prosinec 2008

Na tvůj blOgís ;o)

31. prosince 2008 v 21:18 adOpce a další ZvířátKA__**
Chceš na svůj blogís zvířátko? Tak fajn! U mě ho můžeš dostat!! Do komentů napiš:
1. adresu tvého blogu
2. vyber zvířátku jméno
3. dej si ho na blog, ale nezapoměň naspsat od koho je!
4. nejdřív ti ho musím schválit ;o)
5. každý si může vybrat jenom 1 zvířátko, jenom pro svá eSBénka dám dvě.Ten má asi taky ňáký to pivíčko v sobě xDxD

1..
Page GraphicsPivíčka mám já ;o)

2..
Page Graphics3..

Page GraphicsZ.O.O.M.B.Í.K už má majitele! Je jím Vikki!


4..

Cute Pixel Graphics from Freeglitters.comZubík- patří- KačerW5..


Cute Pixel Graphics from Freeglitters.comBobeček- patří- KačerW
6..


Cute Pixel Graphics from Freeglitters.com


7..


Cute Pixel Graphics from Freeglitters.comPicty- patří- Niki


8..

Cute Pixel Graphics from Freeglitters.comAlbertík Prdeláček už taky patří mě =)


9..

Cute Pixel Graphics from Freeglitters.com


10..
Cute Pixel Graphics from Freeglitters.com


11..


Cute Pixel Graphics from Freeglitters.com


12..

Cute Pixel Graphics from Freeglitters.com

13..14..

15..


16..

17..

18..

19..
20..
21..22..

23..

24..

25..

prO čokika za všechnOoO!

31. prosince 2008 v 16:52 Cenky for YoU!
SUPER DIPLOM PRO ČOKIKA ZA VŠECHNO S ČÍM MI POMOHLA! (KLIKAČKA, JAK NA DIPLOM, HLAS V ANKETĚ... ATD APOD ;O)) SNAD SE TI LÍBÍ!!


pro mě od čokika

31. prosince 2008 v 14:44 Cenky for YoU!
od mého SBénka čokikaa!!

Pro ČOKIKA diplomek ;o)

31. prosince 2008 v 11:28
Diplomek pro Čokika za spřátelení, a taky za hlas v SONB a za všechno ostatní!! =o)

31. 12.

31. prosince 2008 v 11:11 **__Mon journal__**
wOw. dneska je silvík! Supéér! Bláznovství do Francouzšiny a do Italštiny mě už celkem přešlo (a navíc, Francouzi stejně nejsou hezký! xD). Ach jo.. dnešek mi kazí jenom jedna jediná věc.. snad ani radši nebudu zveřejňovat... no ale myslim že Vy ostatní to určitě poznáte. (jestli Vám to ale dojde, to je věc jiná xDxD). Ale moje nálada je tak 20 stupňů nad nulou. (DOPRČIČ KDYBY MI TA OSOBA STOU DEBILNÍ VĚCÍ KSAKRU NENIČILA DEN A POSLECHLA CO JÍ ŘIKÁM TY SAMEČKU OD KRAVIČKY!!!!!!
no nic.. mamka právě přišla z nákupů, takže sem jí byla odemknout. Doufám, že brzo bude oběd, nebo něco takovýho páč už mam totální hlad. Dala bych si kuře, ale to by nám prej ,,uletělo štěstí". Nechápu. (bože brácha sklapni stim videem UŽ!!!) Když bych si dala rybu, nemohlo by nám štěstí i uplavat? Kdo takovou debilitu vymyslel... Ale přeci jenom si dám něco jinýho než to kuře ;o). Kdyby náhodou xD. Néé!!! Blíží se návrat do školy! (a to mi připomíná, že ještě pořád nemam hotovej ten úkol z matiky co sme dostali...ehmm ;o)) Moje nálada pomalu klesá. Radši končim a jdu dělat pro mé lOwující eSBénko čOkika diplOmek za spřátelení xD. páčko lidičky =o*


18:39- mam radost ;) proč? Asi Vás to zajímat nebude, ale prostě... no nvm jestli je to z tý vychlazený Bechery co mi dal taťka, ale prostě... no asi to radši nebudu rozebírat ;) boože tak to přeci jenom bláznim z tý Bechery? NEE.. vážně mam radost. Snědla sem pár chlebíčků (výbornejch!) a teď čekám až budu moct udělat ty slíbený drinky! Asi pudu jukat na TýVý. Jo a z toho diplomku pro čokika mam radost taky. Ale ještě z něčeho (málem skáču!) chjo ;o). Jo a ještě jedna věc. Norma u nás dneska byl jeden pán a nejspíš (99,9 %) byl z AKADEMIE VĚD ČR!!! No hustěě co? Když sem jeho jméno dala do vyhledávače, tak mi to našlo málem tisíc odkazů!! (trochu přehánim). Taťka tady prčicuje, že má zase plnou kartu na foťáku xDxDxD. Silvestr bude zase stereotypní- jako vždy. Ale jinej bych si ani nepřála!! Bejt s rodinou, popíjet drinky ze kterejch mě nebude bolet hlava, cpát se chlebíčkama a jukat na TýVý.. co víc bych si mohla přát!

Pro dnešek asi vše. Chtěla sem tu napsat ještě přesně o půlnoci, ale to se mi chtít už nebude.. Takže páček schledáček a hlavně pro všechny eSBénka!!:lásko má
ŠŤASTNEJ NOVEJ ROK, MOC SI HO UŽIJTE A VŠECHNO NEJLEPŠÍ!! lásko málásko má


**!!NEKLIKEJ!!**

29. prosince 2008 v 12:23 | Lady Lucy |  nEKLIKeJ!!!!
JESTLI JSI NA TOHLE KLIKLA (COŽ JE JASNÝ, PROTOŽE VŠICHNI JSOU ZVĚDAVÍ), NEBO TOHLE VIDĚLA, OKAMŽITĚ SI TO MUSÍŠ DÁT NA SVŮJ BLOG (A JESTLI HO NEMÁŠ, TAK SI HO MUSÍŠ ZALOŽIT), JINAK... ZA 7 DNÍ... ZEMŘEŠ!

!!NENÍ TO SRANDA!!

nekOpči!!

29. prosince 2008 v 11:10 Odpaďáček
Já rozhodně nehOdlám trpět, aby mi někdO z mýhO blOgu cOkOli kOpíroval na ten svůj, nebO kamkOli jinam!! A když by někdO přeci jenOm chtěl zkOpčit (), napište k toMu aspOň, že je to z mýhO blOgu, jasný?? Ten kdo mi odsud něco zkopčí tak rozhodně neodejde s doboru pověstí!!! A když náhodou budeš u mně v SB, OKAMITĚ SI TĚ MAŽU!!!!! Děkuju za pOchOpení!!

PoSlužte SI___**

28. prosince 2008 v 17:40
taak a sem můžete psát svoje různý reklamy, apod... tak si poslužte! ;o))

klikačka

28. prosince 2008 v 16:08

NECHCeME ReKLAMY!!

28. prosince 2008 v 16:03 | Lady Lucy |  ReKlamY!**
Dejte si to na blog a použijte zdroj! Ať každý vidí, že nechceme ty debilní reklamy nad záhlavím!!!!! (i když já je tam nemam x))

ankety 8

27. prosince 2008 v 21:15 **ANkEty** xD
jůůů____ NuDááá!!!

ankety 7

27. prosince 2008 v 21:15 **ANkEty** xD

Pomoz nám, prosím!

27. prosince 2008 v 13:19 Pomoz zastavit týrání zvířátek!!!
Každý rok jsou na celém světě odloženy nebo týrány miliony zvířat. Nemůžou se proti tobu
nijak bránit, ale ty jim pomoct můžeš!! Tak do toho!!


Jak můžeš chránit zvířata každý den?


Jen proto, aby sis v sobotu dal/a k snídani vajíčka, jsou v hrozných podmínkách v malých úzkých klecích uchovávány slepice. Prasata jsou zase vykrmována hrozným způsobem, jen abychom si k obědu mohli dát řízky za pár korun! I proti tomuto mučení můžeš něco udělat!!

CO MŮŽEŠ UDĚLAT??

1. Bio!
Přesvědč rodiče, aby kupovali biovejce a biomaso (poznají se podle natištěné nuly). Proč bio? Protože na biofarmách jsou zvířata chována správným způsobem a bez trápení!!

2. Informuj se!
Chceš za každou cenu domácí zvíře? Ujasni si, že může žít třeba až 15 let (podle druhu) a ty se o něj stejně tak dlouho budeš muset starat!

3. Buď aktivní!
Koná se ve tvém městě demonstrace nebo nějaká akce na ochranu zvířat, nebo proti týrání? Vyzvi svoje kámoše a společně tam vyražte! Čím víc lidí, tím líp!


PŘIDEJ SE DO TÝMU!!!

Existuje několik skupin ochránců zvířat, kterým můžeš pomáhat, i když ti ještě nebylo 18 let. Tak nad čím váháš?

GREENPEACE
www.greenpeace.cz má po celém světě své pobočky. Jeho členévé bojují za práva zvířat a zároveň chtějí chránit životní prostředí. Snaží se zastavit hrůzostrašné pokusy na zvířatech a zachraňují velryby. Ale i ty s nimi můžeš spolupracovat. Podepisuj petice, roznášej letáky, POMÁHEJ ZASTAVIT TÝRÁNÍ ZVÍŘÁTEK!!!

PRAŽSKÝ SPOLEK OCHRÁNCŮ ZVÍŘAT
www.psoz.cz - Posláním spolku je ochrana zvířat. Konkrétně péče o týraná, opuštěná, nemocná a poraněná zvířátka. Ročně tento spolek lidí zachrání například několik stovek koček, kterým po odchytu zabezpečují kastraci a veterinální ošetření. Okolo 600 očkovaných a vyléčených zvířátek pak každý rok umísťují k novým majitelům.


MILÁČKOVÉ.NET


Tento charitativní spolek je internetovým útulkem pro opuštěné kočičky a pejsky. Můžeš tu najít zvířátka například podle města a konkrétních útulků z nabídky. Kdokoli může pomoct třeba i tím, že zvířátkům daruje pár pamlsků a konzerv, nebo že banner umístí na svoje stránky. Cílem projektu je najít co nejvíc zvířátkům bez domova nové majitele.ALE TEĎ PŘIJDE TA HORŠÍ A SMUTNĚJŠÍ VĚC...

Zamýšlel jsi se někdy nad tím co se s tane s koněm, když je už příliš starý a nemůže běhat? Nebo jakým postupem se dnes vyrábějí šampony a všechny různé kosmetické doplňky? Kolik králíků a myší je v laboratořích utrápeno k smrti?Nebo třeba nad tím, jak se testují různé kosmetické přípravky a jiné věci na králících. Tak například taková náplast. Jak udělat náplast, aby nedráždila lidskou kůži? Jak to zjistit? Jednoduše- vezmete králíka a nalepíte mu na srst náplast... Prudce strhnete, srst sleze, máte holou kůži. Na tu nalepíte náplast. Prudce strhnete... Objeví se krvavá rána.. Nalepíte náplast Prudce strhnete .... Pokračujete dokud nejsou vidět žebra.. Pěkné, vidtě? A takhle to chodí ve všech laboratořích!!! Toto se dělá jen u králíků, protože jako jediní mají stejně citlivou kůži jako člověk.POŘÁD TO S TEBOU NIC NEDĚLÁ?? TAK POZOR...

Nyní si vezměte například kočky. Roztomilé domácí zvířátko, že? Teď si představte laboratoř... Kočka má svázané nohy aby se nemohla hýbat...
Proč na ní nevyzkoušet, jestli nově vyrobený šampon neštípe do očí?! Jednoduše vezmete kočku a nalijete jí tekutinu do očí! Samozřejmě se víčka nejprve upevní aby je zvíře nemohlo zavřít!! Pravděpodobnost, že kočka oslepne je 100%!!! Ale to přece nikomu nevadí, že?!
A to už radši nerozvádím co se stane, když se na zvířeti testuje nový prášek nebo jiné věci, které se musí sníst!!! Je vážně nepříjemné popisovat, co se děje v těle zvířete, které tenhle sajrajt spolklo!!! Víš, kolik zvířat je denně zabito jen kvůli srsti?
Kolik delfínů je denně chyceno a následně zabito nepozornými rybáři? Radši si ani nepřej vědět!!!

A musí k tomu všemu dojít??? Copak se v dnešní době neobejdeme bez kožichů z pravé zvířecí kůže, všemožných kosmetických ptákovinek a jiných věcí??! Tyto věci se přece dají získat i jinak. Kožichy se dají vyrobit a kosmetika se dá testovat hormonálně. Ale je vůbec naděje, že to lidé jednou pochopí?? Jestli budeme takto pokračovat dál, tak za 10 let budou všechny druhy na vymření...Prosím všechny, aby- až tenhle text budete kopírovat- použili ZDROJ!!!!!!!!! Protože většinu textu sem psala JÁ!!!


BlBiNkY

27. prosince 2008 v 11:50 *blbiny* xDxD

Přetáhni myší od písmena V k písmenu O xDxD

Vykašli se na práci a pojď na pivo

xDxD

něcO málO O mě

26. prosince 2008 v 18:26 NěcO málO O mě
Zdáááááár lidi! Vítejte na mém blogu! No tak začínám no.. xDxD hey, tak že bych začla s něčím o sobě? Fááájne... No jmenuju se LuShInka... přezdívají mi Lady Lucy. Je mi skoro 13 let. Bydlím in Soběprdy (na detaily se mě neptejte!! xD). Má povaha? Bláznivá- především! xD pak sem taky dost kamarádská, nevyzpytatelná, sebevědomá, jdu si za svým cílem. Dále... co mě baví? Blbosti xD, ale hlavně TANEC, HUDBA A SPORT- to je jako vzduch pro mě. Co nemusim? Tak o školu ani nejde, spíš to učení, testy... a taky nuda!! Co je pro mě šecko? Rodina, přátelé a moje záliby.. a taky mě k smrti baví vybika!! xD jo a málem bych zapomněla... sem nesmrtelná motorkářka! Vrn vrrrrn!! :D:D


Nejvíc žeru krásný autíčka!!


a strašně se mi líbí break a disco!! Tanec mi nikdo nikdy nevymluví!!
A co ještě? Miluju rybky a další mořský potvory... strašně moc bych chtěla ochutnat pravý japonský sushi!

a zeleninový saláty!! A sladkosti!! MŇÁÁÁM!!! Ale zatim k tlouštíkům mam dost daleko! xDxD JO a ještě! Absolutně miluju Slovensko! A hlavně Hrušov, kde mam babču a spol. !! Takže je naprosto logický, že umim mluvit Slovensky, ale taky Maďarsky!!tO by bylO asík tak šeckO xDxD další otázky?? Piště na Lucsimon@seznam.cz nebo na moje ajsko 369859444!! Chcete vědět jak vypadám?? Koukněte se na my profíles na Lide.cz na Lucsimon anebo na Libimseti.cz na Lucinka.Agentka007.. Snad se vám to tu bude líbit!!

ankety 6

26. prosince 2008 v 17:08 **ANkEty** xD
*kEPp SmIlIng! *ankety 5

26. prosince 2008 v 17:06 **ANkEty** xD

ankety 4

26. prosince 2008 v 16:58 **ANkEty** xD
:-D

ankety 3

26. prosince 2008 v 16:58 **ANkEty** xD
... jak se máte? xDxD ...